Куряча шинка по-домашньому

Куряча шинка по-домашньому

Куряча шинка по-домашньому-прикрасить ваш святковий стіл, здивує своїм смаком і ароматом.

Інгредієнт:

Шинка:
Курка (вага курячого м’яса без кісток і шкіри) – 1250 г
Спеції-5 г
Часник — сухий) – 3 г
Паприка солодка-3 г
Вода (Крижана) – 65 г
Сіль-20 г

Спеція:
Перець духмяний — мелений) – 22 г
Перець чорний — мелений) – 33 г
Горіх мускатний (в оригіналі кардамон) — 10 г
Цукор-33 г
Часник — сухий) – 2 г

Приготування:

Підготуємо спеції для нашої шинки. На один кг м’яса йде 4 гр готових спецій. У нас 1250 гр =5 гр. Додала паприку і ще додала 3 гр сухого часнику. Сіль на 1 кг м’яса 2% або 20 гр.

Вода 100 г на 1 кг, але враховуючи, що м’ясо ми купуємо мокре, зменшила за порадою шефа до 50 гр на 1 кг м’яса. Вага м’яса-будь-який, скільки візьмете м’яса-стільки отримаєте готової шинки.

Тепер займемося фаршем. У мене велика 2 кг курка. Обмовлюся відразу, що м’ясо обов’язково має бути добре охолоджене і навіть злегка заморожено.

Для шинки нам потрібні довгі і середньої товщини шматочки курки, тому, я постаралася филировать м’ясо великими шматками. В Інтернеті є купа роликів, як це зробити.

У мене вийшло 1250 г курячого м’яса. Помістити все м’ясо в холодильну камеру і знову добре охолодити.
(Те, що залишилося від курки — піде на приготування бульйону.)

Гострим ножем нарізати куряче м’ясо на шматки. Помістити його в холодильну камеру і знову добре охолодити. Інакше, в процесі замісу, м’ясо виділить сік, тому що буде нагріватися від наших рук. З з цієї ж причини, заміс потрібно робити в рукавичках.

Для “замісу” фаршу взяти простору ємність. Помістити в неї холодне м’ясо, спеції і влити трохи крижаної води, до речі, воду вливати поступово. Місити добре і довго, не менше 7 хвилин, м’ясо починає сильно липнути і виділяє свій «клей», який і буде з’єднувати шматки без желатину і преса.

Відправити фарш в холодильник на ніч.

Якщо у вас немає спеціальної оболонки, не засмучуйтеся, будемо загортати фарш в пакет для запікання. Для цього розріжте його, щоб утворився цілісний лист (не пакетом). За розміром він повинен бути більшим, ніж вистелений на нього фарш, як з боків, так і в довжину.

Мембрану я помістила поверх рушники, щоб м’ясо було зручно згортати рулетом. На самий край помістити фарш і злегка ущільнити його руками, погладжуючи і поплескуючи.

Скрутити з боків мембрану, як цукерку і взятися руками за закручені кінці, і одночасно підтискаючи з боків, ущільнити фарш, формується красива і щільна ковбаска. За допомогою шпагату зав’язати боки і обрізати з них зайве.

Щоб мембрана не відкрилася під час приготування, перев’язати ковбаску шпагатом по всій довжині. Діаметр ковбаски 9 см.

Помістити в форму для запікання і відправити в нагріту до до 80″С духовку. Запікати 1 годину і 15 хвилин.

Дістати шинку з духовки і охолодити під струменем холодної води протягом 3-4 хвилин, щоб зупинити процес варіння.

Якщо у вас немає електричної духовки, а в газовій дуже важко встановити дану температуру, шинку можна зварити в каструлі. Помістити її в ще один пакет для запікання, добре зав’язати його, щоб не потрапляла вода. Коли вода в каструлі закипить, помістити в неї шинку і прибрати вогонь на самий мінімум. Вода ні в якому разі не повинна вирувати і кипіти. Час приготування і подальші дії такі ж, як і для приготування в духовці.

Остигнула шинку добре охолодити в холодильнику.

Куряча шинка по-домашньому

ТОП Кулінар - Кулінарний блог