Приголомшливий спосіб засолу риби

Приголомшливий спосіб засолу риби

Солона горбуша в маслі з цибулею. Це просто приголомшливий спосіб засолу риби! Цим рецептом зі мною поділилася моя сусідка, яка багато років прожила на Далекому Сході. А вже там-то знаю толк в таких речах. Так можна солити будь-яку рибу, але горбуша саме виходить чудовою! Риба просаливается дуже швидко, за кілька годин (розсіл дуже солоний, важливо не перетримати). Я вже не пам’ятаю, скільки разів я солила так горбушу.. Завжди виходить дуже смачно!

Інгредієнт:

Горбуша — свіжоморожена) – 2 шт
Вода-1 л
Сіль-5 ст. л.
Олія рослинна (краще не рафінована соняшникова) — 150 мл
Цибуля ріпчаста – 1 шт

Приготування

1. Випатрану рибу ріжемо на шматки. Горбуша-риба дуже ніжна, тому, щоб було зручно її різати, не розморожуйте рибу до кінця!
2. Укладаємо шматки риби в контейнер або будь-яку глибоку ємність.
3. У холодній (!) кип’яченій воді розчиняємо сіль і заливаємо цим розсолом рибу. Риба повинна бути повністю занурена в розсіл.
4. Ми залишаємо рибу в розсолі (можна при кімнатній температурі) на 1 годину. Так-так, всього лише на годину! якщо потримайте довше, риба вийде пересоленої.
5. Потім розсіл зливаємо.
6. Зверху на рибу укладаємо кільця цибулі і заливаємо рослинним маслом (дуже добре, якщо це буде соняшникова нерафінована). 7. Відправляємо в холодильник на хвилин 40.

Спробуйте! Вам дуже сподобається!

Рибка дивовижна.

ТОП Кулінар - Кулінарний блог