Турецький рецепт універсального тесту для будь-якої випічки

Туреччина славиться своїм умінням смачно нагодувати, а їх випічка одна з найкращих в світі. І все завдяки особливому тесту. З нього будь-яка випічка виходить фантастично смачною, навіть звичайний хліб або лаваш. І не думайте, що його дуже складно готувати. Головне уважно дотримуватися рецепта і все у вас вийде. А тоді ви зможете напекти пиріжків, булочок або приготувати з тіста іншу улюблену випічку.

турецьке тісто фото

Потрібні такі інгредієнти:

  • Мінеральна вода з газом один стакан;
  • Олія соняшникова один стакан;
  • Молоко один стакан;
  • Борошно пшеничне шість ст. л .;
  • Цукор 2,5 ст. л .;
  • Дріжджі сухі один пакетик;
  • Сіль одна ч. Л.

Приступаємо до приготування:

Для початку просіваємо борошно в глибокий посуд. У неї всипаємо дріжджі, заважаємо. Робимо це ретельно.

кондитер просіює борошно

В іншу глибокий посуд наливаємо молоко, яке перед цим нагріваємо до теплого стану. Відразу ж вливаємо воду і масло. Потім всипаємо сіль, цукру і заважаємо до тих пір, поки суміш не стане однорідного стану.

рідке тісто фото

Маленькими порціями в рідку суміш всипаємо борошно з дріжджами. Після кожного додавання, заважаємо, щоб тісто вийшло як треба. Спочатку заважаємо за допомогою ложки, а коли тісто стане більш густими починаємо вимішувати руками.

тісто розминається руками

Тісто переносимо в тепленьке місце, прикривши плівкою. Ми залишаємо його від години до півтора. Воно повинно за цей час вирости в обсязі.

тісто в тазі фото

Коли тісто підійшло, вимішуємо його ще раз і знову ставимо в тепленьке місце, прикривши плівкою. Даємо йому постояти 60 хвилин, щоб воно ще збільшилася.

піца фото

А потім можете приступати до ліплення улюблених виробів.

ТОП Кулінар - Кулінарний блог