7 найкращих помічників дачників. Недорогі, але ефективні засоби на городі.

Привіт усім! У цій статті Ви знайдете корисні поради, які актуальні будуть для кожного дачника!

7 КРАЩИХ ПОМІЧНИКІВ ДАЧНИКА

7 найкращих помічників дачників. Недорогі, але ефективні засоби на городі.

Недорогі препарати, які врятують вашу городину!

Мило

Розчином господарського мила поливають зелень і квіткову розсаду, якщо на них багато попелиці (150 г мила розчиняю в 10 л води). Промивають квіткові горщики і садові інструменти.

Йод

Відмінний засіб для обприскування суниці садової (полуниці) перед цвітінням. Йод сприяє активному росту і захищає її від хвороб. Рецепт такий: 5-10 крапель на 10 л води.

Зеленка

Вона потрібна для обробки невеликих зрізів на чагарниках або місць зачисток на бульбах і цибулинах квіткових культур. Якщо пошкоджена шкірка гарбуза – також змащую ранку зеленкою. Вона швидко затягується – і проблем зі зберіганням овоча не виникає.

Марганцівка

Найбільш доступний протруйник для насіння і цибулин. Розчином марганцівки (2 ч.л. на 10 л води) обприскують суницю після цвітіння для профілактики появи сірої гнилі. У темно-рожевому розчині «купають» картоплю перед посадкою, від шкідників, а також перед закладкою на зберігання.

Борна кислота

Незамінна в дачному господарстві. Якщо загнивають плоди кабачків, томати в теплиці переживають стрес від спеки, чи зав’язуються перці і баклажани, мало зав’язей на огірках – роблять розчин борної кислоти і обприскують рослини: 2 г ретельно розмішують в 500 мл гарячої води, потім доводять об’єм до 10 л.

Глюкоза і вітамін B1

Додають їх в якості добрива при поливах особливо цінних кімнатних і кадовбів. На 5 л води беруть 5 мл глюкози і 1 мл вітаміну В1. Досить 5-6 поливів з інтервалом в два тижні, щоб рослини активно пішли в ріст і зацвіли.

Кам’яна сіль

В першу чергу потрібна для удобрювальних поливів буряка строго під корінь в стадії 4-5 справжніх листочків і за місяць до збирання – 100 г на 10 л води. Для поливу цибулі (теж строго під корінь), якщо є загроза пошкодження лушпиння мухою – 0,5 ст. солі на 10 л води. Сіллю рясно присипають зрізаний хрін, зростаючий в недозволеному місці. Це допомагає стримати його розвиток.
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
Маленьке прохання, хто забере до себе в закладки, залиште будь-який смайлик в коментарях, Вам не важко – а мені приємно! Дякую за розуміння!

ТОП Кулінар - Кулінарний блог