Дуже смачний торт “НАТХНЕННЯ”

Дуже смачненький та простий в приготуванні, торт “Натхнення”. Який сподобається як дорослим, так і діткам! Обов’язково спробуйте приготувати його, це таааак смааачно??? і тааак просто?

Список інгридієнтів:
??Пряники шоколадні – 600 грам
??Сметана – 600 грам (20-30%)
??Цукрова пудра – 100 грам
??Банани – 2 штуки
??Грецькі горіхи
??Кокосова стружка
??Шоколад

Як приготувати:

Для приготування торта, з пряників з бананами потрібно, пряники розрізати уздовж навпіл, банани нарізати кільцями, сметану змішати з цукровою пудрою, горіхи  подрібнити не дуже дрібно.?

Тарілку потрібно вистелити харчовою плівкою, щоб краї звисали.

Скибочки пряника потрібно занурювати в сметану і укладати на дно тарілки, прогалини заповнювати уламками пряника.

Наступним шаром необхідно викласти банан, на нього знову шар пряників, далі знову шар бананів, посипати горіхами.

Останнім потрібно викласти шар пряників. Шарів може бути більше, в залежності від розмірів форми і кількості інгредієнтів.

Можна використовувати інші фрукти. Горіхів можна класти більше, на кожен шар або не класти зовсім (за смаком). При такому викладенні пряники схожі на звичайні шоколадні коржі з ароматом бананового прошарку. Якщо пряник густо вкритий сметаною – торт вийде ніжний по консистенції. Витримати при кімнатній температурі кілька годин, потім прибрати в холодильнику не менше ніж на 3 години., Перевернути на тарілку, зняти плівку.

При подачі пряниковий торт з бананами можна прикрасити тертим шоколадом, какао або полити чорним розтопленим шоколадом. Я ще посипала кокосовою стружкою.

Смачного!Дуже смачний торт "НАТХНЕННЯ"

Підписуйтесь на канал
ТОП Кулінар - Кулінарний блог