Домашня настоянка з будь-яких ягід: рецепт перевірений роками

За вашими численними проханнями залишаю допис з приготування ДОМАШНІХ настоянок.

Домашня настоянка з будь-яких ягід: рецепт перевірений роками Настоянки робимо з Чорної та Червоної Смородини, Малини, Клюкви і Вишні, зі свіжих ягід. Але також всі настоянки можна приготувати і з заморожених ягід, запаси яких ми всі зробили з осені. Так само можна робити змішані настойки, Малина + чорна смородина, порічки + малина, і так далі, по своєму смаку і перевагах.

Домашня настоянка з ягідДомашня настоянка з будь-яких ягід: рецепт перевірений роками

Ми готуємо всі настойки за одним і тим же рецептом:

  1. Беремо 3 літрову банку, засипаємо в неї миту ягоду (чорна смородина або малина або вишня або журавлина) (більше половини банки) і заливаємо 1400 мл, 96% спиртом «Альфа» з готового роблять горілку.
  2. Заливаємо так, щоб всі ягоди були закриті, банку закриваємо капроновою кришкою або пластиковою вакуумною, прибираємо в темне місце на 1 місяць.
  3. Далф дістаємо банку, зливаємо спирт, ягоди викладаємо в каструлю і додаємо в них 1700 мл очищеної бутильованої води, ставимо на вогонь і доводимо до кипіння (ягоди повинні лопнути).
  4. Далі обережно проціджуємо, нам потрібен тільки сік, ягоди викидаємо. У сік, що вийшов додаємо 250 гр цукру, все обережно перемішуємо і озолоджуємо.
  5. Далі змішуємо сік, що вийшов і спирт назад в 3 літрову банку, дуже важливо, щоб спирт не поспішаючи вливати в сік дуже тонкою цівкою.
  6. Закриваємо банку капроновою кришкою або вакуумною і знову прибираємо на 1 місяць.
  7. Через місяць дістаємо і переливаємо по пляшках, проціджуючи через товстий шар марлі.

Наша ароматна і дуже смачна 40 градусна настоянка готова до вживання, аромат і смак не передати словами.

Зберігати настоянку можна як в прохолодному місці, так само при кімнатній температурі. Ось і весь рецепт, всі настойки виходять дуже смачні і ароматні!

Готуйте на здоров’я і радуйте своїх близьких смаколиками! Смачного!Домашня настоянка з будь-яких ягід: рецепт перевірений рокамиДомашня настоянка з будь-яких ягід: рецепт перевірений роками

 

Гарний перевірений рецепт від господині з інтернету!

Автор: Яна Редозубова

Підписуйтесь на канал
ТОП Кулінар - Кулінарний блог