ЧИСТКА лімфосистеми. СИРОП СОЛОДКИ І ЕНТЕРОСГЕЛЬ.

? СИРОП СОЛОДКИ І ентеросгель – ЧИСТКА лімфосистеми. ВОГОНЬ – РЕЦЕПТ! ?
?
Збережіть собі ? і поділіться з друзями?
?
? Рецепт:
?
? 1 столову ложку сиропу солодки розвести в склянці не надто гарячої води і випити на голодний шлунок. Вся лімфа починає розріджуватись. І не дивуйтеся, якщо у вас почне текти з носа наприклад. Через годину всі шлаки зібрані і розріджені солодкою зберуться у вас в кишечнику.
?
Найбільша кількість лімфовузлів знаходиться в кишечнику – їх десятки тисяч! І якщо в цей час в кишечник надходить сорбент – паста Ентеросгель, то вона збере всю грязь і виведе з організму.
?
Cтaвим лaйк ?? і читаємо далі!
?
? 1 столову ложку ентеросгеля потрібно запити стаканом води.

І тільки через 1,5-2 години можна їсти. Паста ентеросгель – це найкращий і безпечний ентеросорбент, він виводить тільки весь бруд з організму і залишає всі вітаміни і мінерали в організмі.
?
Курс очищення потрібно проводити 2 тижні. В результаті лімфа у вас буде йти знизу-вгору не 3 місяці, а пройде за 2 тижні. Завдяки цим рецептом у вас очиститься шкіра і покращиться здоров’я, пройде алергія, нормалізується тиск і багато всього іншого!
?
Рецепт взято з одного авторитетного збірника рецептів сучасного російського Травництва, написаного під керівництвом кількох московських докторів медичних наук??

Якщо у вас є проблеми зі здоров’ям, потрібно консультація лікаря!!!

ТОП Кулінар - Кулінарний блог