Заморожуємо зелень так, що взимку буде як свіжа

Заготовляємо зелень на зиму, зберігаємо соковитість і корисні речовини.

Найпростіша заморозка зелені не раз виручить на кухні при готуванні соусів, перших і других страв, а також маринуванні, коржів і пирогів.

Заморожуємо зелень так, що взимку буде як свіжа

Спосіб хороший ще й тим, що практично не вимагає нічого, крім самої зелені. Для заморозки 300 грамів будь-якої зелені (в даному випадку ми взяли кріп і кинзу) нам знадобиться тільки 100 грамів солі. Перед початком роботи зелень ретельно промиваємо, а потім дрібно шаткуємо все разом, але не відділяйте листочків. Точно так само заморожувати можна абсолютно будь-яку зелень і трави, від петрушки до цибулі і базиліка.

Заморожуємо зелень так, що взимку буде як свіжа

Тепер нам знадобляться ємності для заморозки. В принципі, можна використовувати самі звичайні пляшки з-під молока: у них широке горлечко, що зручно, а кришка закривається дуже щільно.

Заморожуємо зелень так, що взимку буде як свіжа

Але найкращим варіантом буде використовувати гладкі і рифлені пакети для запаювання і вакуумаціі. Процес в будь-якому з варіантів далі буде однаковий: пересипаємо зелень в обрану ємність, дуже ретельно закриваємо (доступу повітря бути не повинно) і відразу відправляємо в заморозку.

ВІДЕОінструкція:

Взимку буде досить просто відкрити пакет, а потім використовувати зелень в будь-якій страві.

 

Фото, відео і рецепт з просторів інтернету!

ТОП Кулінар - Кулінарний блог