М’які і повітряні рулетики з ізюмом.?

М’які і повітряні рулетики з ізюмом.??

Дорогі мої, дуже прошу Вас бути більш активними. Зберігайте, пишіть коментарі, ставте ?, діліться з друзями. Це дуже важливо для мене і допоможе блогу рости і ставати краще. І підписуйтесь, щоб не пропустити нові рецепти!) ???ДЯКУЮ?

Приступимо:
?
Тісто: 150 мл молока; 2 яйця (1 жовток залишити для змащування); 100 г цукру; 10 г ван.сахара; 75 г сл.масла; 0.5 ч.л. солі; 20 г прессов.дрожджів; ? 450-500 г просіяної муки; 1 ст.л. росл.олії. ?
Начинка: ?150 г родзинок (промити, обсушити)
?
Опара: в теплому молоці розпустила дріжджі
з 1 ст.л. цукру (з заг. кількості) Додамо 4 ст.л. борошна з гіркою (з заг. к-ті), перемішала до однородності. Забрала під плівку.
?
Підготувала здобу: змішала яйця з сіллю, додала цукор, ван.цукор, м’яке сл.масло.Перемішала.
?
Здобу поєднала з готовою опарою, перемішала до однородності.Добавила 450 г борошна зразу.Перемішала дерев’яною ложкою.В кінці додала розт.масло, щоб зібрати зі стінок ємності все тісто.На стіл висипала решту 50 г борошна і замісила (10 хв) м’яке, нелипке тісто. Пішло 480 гр.
?
Тісто округлила, поклала в змащену рось.олією ємність, затягла плівкою, прибрала на підйом (40 хв).
?
Зробила обминання, округлила, прибрала під плівку на підйом.
?
Тісто, що підійшло підкатайте в джгут, розділила на 12 рівних кусочків. Кожний ущільнила, округлила, прибрала під плівку на 10 хв.
Розкотила (не дуже тонко) всі кульки в овальний корж, перевернула гладкою (верхньої) стороною вниз.
Кожну змастила рослин. олією (за бажанням) і посипала ізюмом.Звернула нещільно в рулетик. Добренько защіпнула, перевернула швом вниз і перемістила заготовки на застелений протівень.Накрила плівкою, дала час щоб піднялись. Потім змастила розведеним з 2 ч.л.води жовтком, посипала кунжутом (за бажанням) . Залишила на 10 хв.
?
Випікала в добре розігрітій до 180? С духовці ? 15 хв. Дивіться по своїй духовці !! ?
Дала повністю охолонути на решітці
Смачного!?

ТОП Кулінар - Кулінарний блог