Конфітюр з чорної смородини з лимоном і апельсином! Швидке варення з чорної смородини з пектином!

Конфитюр из черной смородины

Продовжуємо робити фруктово-ягідні заготовки і зараз покажу спосіб приготування одного з наших улюблених конфітюрів з чорної смородини з лимоном і апельсином.
Смородину можна перетерти в свіжому вигляді з цукром і такий рецепт вже є на каналі, заморозити або приготувати класичне варення, але я хочу поділитися з вами саме цим рецептом заготовки смородини, оскільки на даний момент смачніше варення з цієї ягоди я не пробувала.

Смородина містить свій природний пектин, але в чорній смородині його трохи менше, ніж у червоній, тому для отримання бажаної желеподібної консистенції, максимального збереження природного смаку і аромату, я готую цей конфітюр з пектином, що дозволяє скоротити час варіння до декількох хвилин.
При бажанні, в цей конфітюр можна додати ще стручок натуральної ванілі.

Конфітюр досить густий, желеподібний, дуже ароматна, кисло-солодкий з чудовим натуральним смаком і кольором чорної смородини, а лимон з апельсином надають цьому ласощів чудові цитрусові нотки.

Зберігати його можна як в прохолодному місці, так і в умовах квартири як мінімум до наступного сезону, але думаю, така смакота точно надовго не затримається.
Готуйте смачно і радуйте своїх рідних чудовими літніми заготовками! Бажаю всім приємного апетиту!

Інгредієнти:

  • 1,5 кг. чорної смородини
  • 100 мл води
  • Цедра і м’якоть 1 апельсина
  • Цедра і м’якоть 1 лимона
  • 500 г. цукру
  • 20 р. пектину

Вихід: 2 — 2,2 л

Приготування:

Автор рецепта: Колекція Рецептів

ТОП Кулінар - Кулінарний блог