Консервація кабачків і патисонів. Овочі не темніють, а розсіл залишається прозорим

При консервації кабачки і патисони часто починають швидко темніти в банках. Зазвичай це відбувається через неправильно обраного розсолу з великим вмістом спецій. А адже тонкість консервації кабачків і патисонів саме в лаконічному складі маринаду, з ним овочі не будуть темніти місяцями.

Консервація кабачків і патисонів. Овочі не темніють, а розсіл залишається прозорим

Ніяких особливих підготовлених до рецепту не потрібно!

Беремо заздалегідь стерилізовані літрові банки і на дно кожної укладаємо по пучку петрушки і парасольок кропу. Потім на банку додаємо 2 гвоздики, четвертинку лука, 3-4 зубчики часнику, кілька кілець гострого перцю, лавровий лист, 3 горошини запашного перцю, чорний перець і нарешті заповнюємо банки патисонами.

Консервація кабачків і патисонів. Овочі не темніють, а розсіл залишається прозорим

Рецепт приготування:

  1. Великі патисони ріжемо четвертинками, маленькі можна класти цілком. Банки заливаємо до верху окропом і залишаємо під кришками на 10 хвилин. Цю процедуру потрібно повторити три рази.Консервація кабачків і патисонів. Овочі не темніють, а розсіл залишається прозорим
  2. Потім робимо розсіл: на половину літра води додаємо 5 чайних ложок цукру, 2 чайні ложки солі. Ставимо на плиту і відразу після закипання додаємо 30 грамів 9% оцту.Консервація кабачків і патисонів. Овочі не темніють, а розсіл залишається прозорим
  3. Розсолом заливаємо патисони, закручуємо кришки і прибираємо в прохолодне місце. Кабачки найкраще консервувати з тим же складом розсолу, він не дасть помутніть ні овочам, ні рідині в банці.

Відеорецепт:

Мариновані патисони за цим рецептом легко можуть замінити на столі і набагато більш звичні солоні огірки.

ТОП Кулінар - Кулінарний блог