Малиновий джем – смакота на зиму

Малиновий джем - смакота на зиму

Розпал малини – саме час зробити заготовки на зиму …. Трохи ягід заморозьте на зиму, частину збийте 1: 1 з цукром і заморозьте, а з останньої ароматної малини приготуйте ароматний і вітамінний джем на зиму …

Інгредієнти: 1 кг малини, пакетик желфікс (1: 1), 1 кг цукру, ванільна паличка за бажанням.

Стерилізуємо банки і кришки, викладаємо на чистий рушник вниз шийкою.

DSCF00011

Малину перебрати, відправити в блендер. Подрібнити до однорідного стану. Якщо є бажання і час – перетерти через сито, щоб позбутися від кісточки.

DSCF00014

Ми залишаємо пюре на кілька хвилин »осісти» бульбашок повітря. Желфікс перемішуємо з 2-ма ложками цукру і додаємо до малині, добре вимішуємо віночком.

DSCF00015

Відправляємо на вогонь і постійно перемішуємо, щоб не утворювалися грудочки. Як тільки з’явилися перші бульбашки, зменшуємо вогонь.

DSCF00019

Додаємо решту цукру, добре перемішуємо. Багато в малиновий джем додають ванільну паличку, тому якщо цікаво, звичайно спробуйте!

DSCF00021

Доводимо до кипіння і варимо на слабкому вогні 3 хвилини.

DSCF00023

Джем густіє на очах, тому швидко розливаємо його по банкам.

малиновий джем

Закриваємо кришками і перевертаємо банки, даємо охолонути. Ароматний джем на зиму готовий! А залишки можна негайно спробувати.

DSCF00029

Рубіновий колір, божевільний аромат, безліч вітамінів – відмінний варіант корисної заготовки на зиму!

Друзі, ще не пізно приготувати джем. Таким способом можна зварити смородиновий, чорничний, сливовий, персиковий і абрикосовий джеми.

ТОП Кулінар - Кулінарний блог