Рецепти малосольних огірків в пакеті, 15 відмінний ідей

Існує багато способів приготувати малосольні огірки, але найзручнішим вважається варіант в пакеті. Він не займає багато часу і місця, а результат просто відмінний. Ділимося добіркою з 15 перевірених рецептів!

1. Простий рецепт малосольних огірків в пакеті

Рекомендуємо щогодини струшувати пакет з огірками.

Тобі знадобиться: 500 г огірків, 12 г солі, 2 зубчики часнику, полпучка кропу. </p >

Приготування: Огірки промий і зріж з них кінчики. Часник роздави рукояткою ножа, кріп дрібно наріж. Склади все в пакет, додай сіль, зав’яжи і гарненько потряси, щоб сіль і спеції рівномірно розподілилися. Прибери пакет з огірками на 6 годин у холодильник.

2. Малосольні огірки в пакеті за 30 хвилин

Цей рецепт прийде на виручку, коли треба дуже швидко приготувати закуску!

Тобі знадобиться: 1 кг огірків, полголовкі часнику, 0,5 ч. л. цукру, 1 ст.л. крупної солі, полпучка кропу, по 3 горошини чорного і запашного перців.

Приготування: Огірки промий і розріж на 8 частин. Подрібни кріп і часник. Переклади все в щільний пакет, додай перець горошком, сіль і цукор. Потряси пакет хвилину і прибери в холодильник на півгодини. Кожні 10 хвилин діставай пакет і струшують.

3. Малосольні огірки з оцтом в пакеті

Можеш використовувати спеціальні пакети з застібками.

Тобі знадобиться: 500 г середніх огірків, 3 зубчики часнику, 2 парасольки кропу, щіпка цукру, 1 ч.л. солі, 2 ч.л. оцту, 1 ст.л. рослинного масла.

Приготування: Огірки промий і склади в пакет. Додай сіль, цукор, оцет, масло, кріп і видавлений через прес часник. Зав’яжи пакет і гарненько струсни. Залиш огірки в холодильнику на 6 годин.

4. Ароматні малосольні огірки

Найкраще підійдуть огірки довгою 12-15 сантиметрів.

Тобі знадобиться: 1 кг огірків, 4 зубчики часнику, 40 г кропу, 1 ст.л. солі, щіпка цукру, 30 мл рослинного масла, 2 гвоздики, 3 горошини запашного перцю.

Приготування: Зріж кінчики з огірків і склади в пакет. У блендері подрібніть зелень з часником, олією, сіллю і цукром. Виклади отриману суміш до огірків, додай гвоздику і перець. Зав’яжи пакет, потряси пакет і позбудься на 8 годин на холодильник.

5. Малосольні корнішони в пакеті

Дрібні огірки можна засолити буквально за годину!

Тобі знадобиться: 400 г корнішонів, 3 зубчики часнику, 20 г кропу, 5 горошин чорного перцю, 1 ст.л. солі, 1 лавровий лист.

Приготування: Огірки промий і замочи на півгодини в холодній воді. Потім переклади в пакет, додай сіль, чорний перець, лавровий лист і дрібно нарізані кріп з часником. Зав’яжи пакет, струсни і залиш на півгодини в теплі.

6. Малосольні огірки з гострим перцем в пакеті

Гостроту огірків можна регулювати кількістю перцю чилі.

Тобі знадобиться: 1 кг огірків, 1 перець чилі, 2 парасольки кропу, полпучка зелені , 1 ст.л. солі, 0,5 ч.л. цукру, 5 зубчиків часнику, 0,5 ч.л. меленого чорного перцю, 5 горошин запашного перцю.

Приготування: Огірки наріж на 4 частини і склади в пакет. Додай спеції, сіль, цукор, подрібнені зелень, перець чилі і часник. Зав’яжи пакет і гарненько струсни. Залиш огірки в теплі на 30 хвилин, потім переклади в холодильник на 4 години.

7. Малосольні огірки з лимоном і імбиром

Рекомендуємо працювати з імбиром в рукавичках.

Тобі знадобиться: 1 кг огірків, 20 г кореня імбиру , 1 ст.л. лимонного соку, 1 ст.л. крупної солі, полголовкі часнику, 0,5 ч.л. цукру, мелений чорний перець, 3 парасольки кропу.

Приготування: З промитих огірків зріж кінчики. Корінь імбиру очисти і натри на дрібній тертці, часник видави через прес. Склади в пакет огірки, часник, імбир і кріп. Додай сіль, цукор, сік лимона і мелений перець. Зав’яжи пакет, струсни, щоб все рівномірно розподілилося і відправ в холодильник на 3 години.

8. Малосольні огірки з гірчицею в пакеті

Обов’язково промий огірки перед вживанням!

Тобі знадобиться: 1 кг огірків, 1 ст.л. сухої гірчиці, 4 зубчики часнику, 1 ст.л. солі, по 3 горошини чорного і запашного перців, полпучка кропу.

Приготування: Підготовлені огірки склади в пакет. Додай гірчицю, сіль, перець горошком, подрібнені часник і кріп. Зав’яжи пакет, струсни і прибери в холодильник на 6 годин.

9. Малосольні огірки з соєвим соусом і кунжутом

Цікавий рецепт малосольних огірків в пакеті для любителів корейської кухні!

Тобі знадобиться: 1 кг огірків, 2 ст.л. кунжуту, 2 ст.л. соєвого соусу, 20 г крупної солі, полголовкі часнику, полпучка петрушки, 1 ст.л. оцту, щіпка цукру.

Приготування: надрежем огірки уздовж на чотири частини так, щоб вони трималися разом. Петрушку розітри з сіллю і склади всередину огірків. Переклади все в пакет, додай кунжут, соєвий соус, подрібнений часник, цукор і оцет. Зав’яжи пакет, пару раз струсни і залиш на 4 години в холодильнику. Щогодини діставай і струшують огірки.

10. Биті малосольні огірки в пакеті

Кожен огірок досить вдарити двічі в різних місцях.

Тобі знадобиться: 1 кг огірків, 5 зубчиків часнику, 1 ст.л. крупної солі, полпучка кропу, 5 горошин запашного перцю, 2 гвоздики, 1 ст.л. лимонного соку, щіпка цукру.

Приготування: Огірки промий і отбей за допомогою качалки. Склади в пакет, додай сіль, цукор, лимонний сік, спеції і дрібно нарізані кріп з часником. Зав’яжи пакет і струсни. Залиш огірки в холодильнику на 4-5 годин.

11. Малосольні огірки з хлібом в пакеті

Хліб запускає природні процеси бродіння.

Тобі знадобиться: 1 кг огірків, 200 г хліба, 1 ст.л. солі, 1 ч.л. оцту, полпучка кропу, 5 зубчиків часнику, 5 горошин запашного перцю.

Приготування: З промитих огірків зріж кінчики, а часник і кріп дрібно наріж. Всі склади в пакет, додай раскрошенную хліб, сіль, запашний перець і оцет. Зав’яжи пакет і струсни. Залиш в теплі на годину, потім переклади в холодильник на всю ніч.

12. Малосольні огірки з ароматними листям в пакеті

Збирай листя в місцях, віддалених від міста і доріг.

Тобі знадобиться: 1 кг огірків, 1 ст.л. солі, щіпка цукру, по 3 листа вишні, малини, смородини та горіха, полпучка кропу, 5 горошин чорного перцю, 1 гострий перець, 2 зубчики часнику.

Приготування: Промий листя і огірки, часник роздави рукояткою ножа. Всі склади в пакет, додай запашний перець, цілий гострий перець, сіль, цукор і дрібно нарізаний кріп. Зав’яжи пакет і гарненько струсни, відправ огірки в холодильник на 10 годин.

13. Малосольні огірки з яблуком і селерою

Дуже добре підійдуть кисло-солодкі сорти яблук.

тобі знадобиться: 1 кг огірків, 2 яблука, 200 г селери, полголовкі часнику, 1 ст.л. солі, по 3 горошини чорного і запашного перців, щіпка цукру, 1 ст.л. оцту, 30 г кропу.

Приготування: Зріж кінчики з огірків і замочи їх на годину в холодній воді. Переклади огірки в пакет, додай сіль, цукор, оцет, спеції, нарізані часточками яблука, подрібнені селера, часник і кріп. Зав’яжи пакет, струсни і залиш в холодильнику на 6 годин.

14. Малосольні огірки з помідорами в пакеті

Для швидкої засолювання помідори слід проколоти.

Тобі знадобиться: 500 г огірків, 500 г дрібних помідорів, полголовкі часнику, 1 ст.л. солі, 1 ч.л. оцту, щіпка цукру, 2 лаврові листки, пучок кропу.

Приготування: Огірки наріж уздовж на 4 частини, подрібни кріп і часник. Всі склади в пакет, додай цілі помідори, сіль, цукор, оцет і лавровий лист. Зав’яжи пакет і гарненько потряси їм, щоб вміст рівномірно розподілилося. Переклади овочі маринуватися в холодильник на 8-10 годин.

15. Малосольні огірки з коріандром і тархуном

Порадуй ароматної закускою свою сім’ю!

Тобі знадобиться: 1 кг огірків, 1 ст.л. солі, 1 ч.л. коріандру в зернах, 1 ч.л. гірчиці в зернах, 20 г тархуна, 4 зубчики часнику, 5 горошин запашного перцю, щіпка цукру, часточка лимона.

Приготування: Огірки промий і склади в пакет. Додай тархун, коріандр, гірчицю, сіль, цукор, сік лимона, запашний перець і видавлений через прес часник. Струсни пакет, щоб рівномірно розподілити спеції і відправ в холодильник на добу.

ТОП Кулінар - Кулінарний блог