Варимо прозоре сливове варення. Сливу спочатку смажимо, тоді в ній не буде частинок м’якоті і шкірки

Сливове варення зазвичай виходить дуже густим, з вкрапленнями частинок м’якоті і навіть шкірки. Але його можна приготувати і прозорим майже як апельсиновий джем: після смаження слив, на сковороді в самому варенні вже ніякої шкірки точно не буде.

Варимо прозоре сливове варення. Сливу спочатку смажимо, тоді в ній не буде частинок м'якоті і шкірки

На 1 кілограм слив нам буде потрібно близько кілограма цукру і третина чайної ложки лимонної кислоти. Цукру можна взяти і менше, в цьому випадку варення вийде менш солодким.

Варимо прозоре сливове варення. Сливу спочатку смажимо, тоді в ній не буде частинок м'якоті і шкірки

  1. Сливи попередньо обов’язково миємо, кісточки видаляємо і ріжемо на невеликі частини. Перекладаємо сливи на суху сковороду і включаємо плиту. Засипаємо сливи цукром, додаємо до них лимонної кислоти.Варимо прозоре сливове варення. Сливу спочатку смажимо, тоді в ній не буде частинок м'якоті і шкірки
  2. Перемішуємо і смажимо на середньому вогні 15 хвилин. І відразу гарячим розкладаємо варення по заздалегідь стерилізованих банках і закручуємо.Варимо прозоре сливове варення. Сливу спочатку смажимо, тоді в ній не буде частинок м'якоті і шкірки

Відеорецепт:

Під час смаження на сковороді частки сливи стають зовсім м’якими і ніжними. Уже в самому варенні буде відчуватися тільки смак.

Підписуйтесь на канал
ТОП Кулінар - Кулінарний блог