Зберігаємо весь смак полуниці на зиму. Робимо пюре і в’ялимо

Пора полуниці в самому розпалі, але на жаль вона досить коротка. Вдало, що зберегти смак свіжої, ніби тільки зірваної з куща ягоди можна відразу декількома способами: зробимо з полуниці пюре і трохи зав’ялимо, щоб і взимку насолоджуватися її смаком.

Зберігаємо весь смак полуниці на зиму. Робимо пюре і в'ялимо

Спочатку зробимо просте пюре. Полуницю перебираємо, видаливши пошкоджені і м’яті ягоди. Полуничне пюре краще робити тільки з добірних ягід, так буде смачніше. Ретельно промиваємо полуницю, очищаємо від хвостиків, перекладаємо в глибоку каструлю.

Зберігаємо весь смак полуниці на зиму. Робимо пюре і в'ялимо

Тепер беремо погружний блендер і подрібнюємо все до однорідного пюре – залишиться тільки розфасувати його по зручним ємностям і заморозити.

Зберігаємо весь смак полуниці на зиму. Робимо пюре і в'ялимо

Ще простіше буде полуницю на зиму зав’ялити, в цьому варіанті вона також збереже весь смак. Процес простий, а для приготування можна брати ягоди будь-якої кондиції. З цукром та іншими добавками сміливо експериментуйте, рецепт допускає доопрацювання.

Отже, приступимо. Промиваємо всю полуниці, просушують, видаляємо плодоніжки і складаємо ягоди в будь-яку відповідну каструлю з високими бортами. Блендером подрібнюємо полуницю до стану однорідного пюре. Потім готуємо листи: тонко змащуємо поверхню рослинним маслом і розливаємо однакову кількість полуничною маси.

Зберігаємо весь смак полуниці на зиму. Робимо пюре і в'ялимо

Головне зараз рівномірно розподілити масу по всій поверхні. Відправляємо листи з майбутньою пастилою на сушку в духову шафу на 4 години при 70 градусах.

відеорецепти:

Зберігати приготовлену таким способом полуницю можна просто в холодильнику, а взимку діставати по необхідності.

 

Фото, відео і рецепт з просторів інтернету!

ТОП Кулінар - Кулінарний блог