Рецепт домашньої краківської ковбаси. Кращий рецепт, який я знайшла в газеті.

Якщо хочеш зробити добре, зроби сам! Готуємо ковбасу! ????
?
Домашня краківська ковбаса.
?
Складові:
?
??Яловичина пісна, 500 г
??Свинина, я брала шию, 1,5 кг
??Шпик або грудинка свиняча, 500 г.
??Цукор 1 ч.л.
??Сіль 40 г на 2,5 кг м’яса (ми використовували 35 г звичайної і 5 нітритної, щоб не ризикувати)
??Перець чорний мелений 1 ч.л.
??Кардамон мелений 1/2 ч.л.
??Запашний мелений перець 1/2 ч.л.
??Сухий часник 1 ч.л.
??Лід 250 г
??Натуральна свиняча оболонка.(кишки)

Спосіб приготування:
?
Яловичину змолоти на м’ясорубці, через велику решітку, свинину дрібно-дрібно порубати ножем, щоб зручніше було різати, можна трохи заморозити м’ясо. У фарш додати всі спеції і лід, все вимішати. Вимішувати потрібно довше, хвилин 10-15. Як тільки фарш вимішати, залишаємо його в спокої, на добу в холодному місці.
?
Через добу м’ясо пахне так, що вже хочеться з’їсти. У нас на м’ясорубці є спеціальна насадка для ковбаси, ось за допомогою цієї насадки ми і набили м’ясом оболонки, зробили колечка розміром, як в магазині.
?
Далі поміщаємо наші чудові колечка в духовку, температура 85 градусів, режим конвекція, нам треба, щоб ковбаски наші трохи підсохли. Після закінчення години, на дно духовки в деко, який знаходився під ковбасками, налили води, вимкнули конвекцію і залишили на 3 години.
?
Через 3 години ковбаски треба було опустити в холодну воду, а ми забули, що на мій погляд, ніяк не відбилося на якості. А потім повісили їх в кімнаті на добу, підсихати. Через добу вже пробували.
?
Рецепт дуже простий. Ковбаса виходить нереально смачна, незважаючи на те, що готували ми її без копчення. Треба сказати, що при використанні сухого часнику вона виходить смачніше, був у нас досвід використання свіжого часнику, він виявився не дуже вдалим. Тепер буду додавати тільки сушений.???

ГОТУЙТЕ ІЗ ЗАДОВОЛЕННЯМ?СМАЧНОГО?

ТОП Кулінар - Кулінарний блог