Бананове морозиво в домашніх умовах

Бананове морозиво в домашніх умовах

Це найкорисніше серед усього що я коли небудь їла. Адже готується воно все на натуральних інгредієнтах. В даному рецепті, ми будемо використовувати тільки домашнє коров’яче молоко і домашні вершки. Їх можна купити на будь-якому ринку.

А готується воно простіше простого, нарізаємо довільними шматочками банани, складаємо їх в чашу блендера, додаємо вершки, молоко і цукор, можна трохи ванілі за бажанням. Подрібнюємо до однорідності і заморожуємо в морозилці або за допомогою мороженіци.

Інгредієнт:

Банан — 2 шт.
Вершки – 100 мл.
Цукор або мед-2 ч. л.

Приготування

  • Насамперед беремо банани, чистимо їх і режим довільними шматочками, щоб вони зручно помістилися в чаші блендера.
  • Після цього складаємо в чашу блендера заливаємо вершками, якщо вони густі, то додаємо свіже коров’яче молоко, так само додаємо цукор або мед.
  • Подрібнюємо все до однорідної маси. Прокручуйте на максимальній швидкості кілька хвилин, щоб маса була не тільки однорідною а й злегка збитою.
  • У мене немає мороженіци, з цього я масу перелила в підходяще за розміром блюдо і відправила в морозилці на пів години. Після закінчення часу добре перемішала, і повернула назад.
  • Так потрібно виконати кілька разів, це потрібно для того щоб не утворювалися великі кристали. Перші раз, це можна робити за допомогою міксера або того ж погружного блендера.
  • Готове морозиво дістаємо з морозилки на 10-15 хвилин до подачі. Потім формуємо кульки, викладаємо на порційні тарілочки і полив фруктовим пюре, джемом або згущеним молоком, подаємо на стіл.

Бажаю вам приємного апетиту!

Бананове морозиво в домашніх умовах

ТОП Кулінар - Кулінарний блог