Хмиз на сметані без дріжджів

Хмиз на сметані без дріжджів

Таке блюдо, як хмиз, можна приготувати багатьма способами. У рецепті може бути кефір, сметана, сироватка, дріжджі і навіть горілка. Розглянемо один з варіантів, де приготуємо хмиз на сметані без дріжджів.

Інгредієнт:

Борошно 500 г
Яйце куряче 2 шт
Яєчний жовток 2 шт
Сметана 3 ст. л
Оцет 1 ст. л
Ванільний цукор 1/2 шт
Сіль 1 щіпка

Приготування

1. З усіх інгредієнтів, які описані трохи вище слід замісити тісто для майбутнього хрусткого хмизу, який буде мати апетитну золотисту скоринку. Тому просіваємо пшеничне борошно. Робимо воронку по центру. Розбиваємо 2 яйця і додаємо додатково ще 2 жовтки. Звичайно ж включаємо в рецепт сметану, сіль і оцет.

2. Після вимішування всіх складових для отримання хмизу отримаємо тісто потрібної консистенції, яке повинно бути круте, як на локшину. Після того, як тісто ретельно вимішувати слід взяти качалку і розгортати його ще 15 хвилин. Тепер харчовою плівкою обмотуємо тісто для майбутнього хмизу і виносимо в холод на 1 годину.

3. Тісто для хмизу розгортаємо за допомогою качалки без додаткового підсипання борошна. Воно повинно вийти, як можна тонше. Розрізати на смужки отриманий тонкий пласт тіста. Кожна смужка буде мати по ширині буде близько 4 см, а по довжині – 8 см.робимо проріз по центру. Скручуємо тісто. Смажимо в розігрітій олії з обох сторін.

Готовий хрусткий хмиз на сметані посипати цукровою пудрою.

Ось і готове блюдо до чаю!

Хмиз на сметані без дріжджів

ТОП Кулінар - Кулінарний блог