Ніякої духовки-готуємо ніжний торт в звичайній каструлі

Ніякої духовки-готуємо ніжний торт в звичайній каструлі

Повітряний пудинг з манки з шоколадним печивом: простий і дуже ніжний десерт.
Манка-манна крупа – не самий улюблені продукт для багатьох з нас. Відразу згадується манна каша з грудочками з дитячого садка… втім, пора забути про дитячі кошмари і згадати про те, що з манки можна приготувати не тільки кашу, але і безліч смачних десертів. І сьогодні ми спробуємо один з них.

Щоб приготувати пудинг з манки з шоколадом, нам потрібно:

Для основи:

170 г шоколадного печива
100 г вершкового масла
цедра одного апельсина

Для пудингу:

250 г цукру
250 г манної крупи
1,5 л молока

Для шоколадної глазурі:

200 мл жирних вершків
160 г гіркого шоколаду

Крім того:

каструля
харчова плівка
шоколадне печиво для начинки і прикраси

Готувати:

1.) Подрібнюємо 170 г шоколадного печива, додаємо розтоплене вершкове масло і терту цедру апельсина. Гарненько перемішуємо.
2.) Викладаємо дно і стінки каструлі великим шматком харчової плівки, а потім викладаємо дно масою з шоколадного печива. Гарненько утрамбовуємо і ставимо в холодильник на 30 хвилин.
3.) Для пудингу нагріваємо молоко в каструльці, додаємо цукор і манку, а потім гарненько перемішуємо. Коли каша стане однорідною, дамо їй злегка охолонути і загуснути.
4.) Виливаємо 3/4 манної маси поверх основи з печива.
5.) Акуратно занурюємо шоколадне печиво в пудинг цілком і покриваємо залишками манної маси. Ставимо каструлю в холодильник приблизно на 4 години.
6.) Коли пудинг загусне, акуратно виймаємо його з каструлі за допомогою харчової плівки.
7.) Розтопимо шоколад на водяній бані і змішаємо з вершками. Коли глазур стане однорідною, дамо їй злегка охолонути і загуснути, а потім акуратно поливаємо нею наш пудинг. Посипаємо шоколад крихтами від печива і чекаємо, поки він не застигне. Готово!

Дуже простий, ніжний і смачний десерт. Втім, в каструлі можна приготувати не тільки пудинг, але і, наприклад, найніжнішу яблучну шарлотку.

Ніякої духовки-готуємо ніжний торт в звичайній каструлі

ТОП Кулінар - Кулінарний блог