Печиво Торчетті! ДУЖЕ СМАЧНА італійська випічка

Печиво Торчетті! ДУЖЕ СМАЧНА італійська випічка

Торчетті-традиційна і дуже смачна італійська випічка у формі маленького бублика, яке можна приготувати з мінімуму інгредієнтів.

Список інгредієнтів:

– Борошно пшеничне-250 грам
– Цукор-150 грам
– Вода тепла-120 мл
– Масло вершкове кімнатної температури-100 грам
Сіль-щіпка
– Дріжджі сухі-2 грами

Спосіб приготування

  1. Для початку поміщаємо сухі дріжджі в невелику мисочку. Додаємо теплу воду і залишаємо дріжджі на 10-15 хвилин. До речі, в цьому рецепті можна використовувати і звичайні, не сухі дріжджі – їх потрібно всього 4 грами.
  2. У велику миску просіваємо борошно. До борошна додаємо цукор.
  3. За той час дріжджі вже “заробили”.
  4. Дріжджі додаємо до суміші борошна і цукру.
  5. Починаємо вимішувати тісто, спочатку в мисці. Потім викладаємо тісто на дошку, продовжуємо вимішувати. Тепер повертаємо тісто назад в миску. Накриваємо миску з тістом поліетиленовим пакетом або харчовою плівкою. Ми залишаємо тісто на годину, щоб воно збільшилося вдвічі.
  6. Тепер додаємо до тіста масло. Важливо, щоб масло було кімнатної температури, м’яке, так буде легко його вмішувати в тісто. Акуратно, руками вимішуємо масляне тісто. Вимішувати потрібно ретельно, щоб тісто увібрало в себе масло. При необхідності досипаємо ще трохи борошна. Знову кладемо тісто в миску. І знову накриваємо посуд пакетом або харчовою плівкою.
  7. Ми залишаємо тісто ще на годину, щоб воно знову збільшилася в об’ємі.
  8. Викладаємо тісто на дошку, злегка присипану борошном, і поділяємо його на 25-30 однакових шматочків. Кожен шматочок розгортаємо так, як показано на фотознімку.
  9. А тепер формуємо печиво, накладаючи один кінець смужки на інший, злегка притискаємо. Кожне печиво занурюємо з одного боку в цукор.
  10. Печиво викладаємо на деко, застелене пергаментом. Випікаємо печиво торчетті приблизно 20-25 хвилин при температурі 180°С.

Смачного.

Печиво Торчетті! ДУЖЕ СМАЧНА італійська випічка

Печиво Торчетті! ДУЖЕ СМАЧНА італійська випічка

Печиво Торчетті! ДУЖЕ СМАЧНА італійська випічка

ТОП Кулінар - Кулінарний блог