Простий рецепт вина з черноплодки з водою

Перевага способу в швидкому активному сбраживании ягоди. Крім родзинок для додання додаткового аромату і смаку можна використовувати листя вишні або смородини.

Простий рецепт вина з черноплодки з водою

Нам знадобляться:

  • чорноплідна горобина – 2 кг
  • цукор – 600 г
  • родзинки – 50 г
  • вода – 250 мл

приготування:

Перетремо ягоду з цукром. У глибоку каструлю поміщаємо плоди і висипаємо цукор, руками або толкушкой розчавлює їх, одночасно розчиняючи в соку пісок. Це можна зробити і іншим способом: помістити інгредієнти в комбайн або блендер і пробити.

Отриману масу заливаємо в банку, додаємо воду і родзинки. Ставимо під гідрозатвор або рукавичку в тепле і темне місце. Якщо темного місця в будинку немає, то можна банку просто обернути чорним сміттєвим пакетом і поставити в таке місце, де не потрапляють прямі сонячні промені.

Через 2-3 тижні, коли бродіння закінчиться, відокремимо мезгу від заготівлі винної. Для цього можна використовувати дрібне сито або марлю. Пробуємо на цукор, підсолоджувати за потребою і прибираємо для подальшого бродіння.

Відбродила сік зливаємо з осаду, розливаємо по пляшках і прибираємо в прохолодне місце на 2-3 місяці для остаточного вибражіванія.

Після закінчення цього терміну виходить чистий, прозорий напій з терпким і дуже оригінальним смаком.

ТОП Кулінар - Кулінарний блог