ТОП-4 рецепта крему пломбір (для тортів і капкейків)

ТОП-4 рецепта крему пломбір (для тортів і капкейків)

Крем-пломбір для торта

ЩО ПОТРІБНО:

жовтки яєчні-4 шт.
молоко-0,5 л.
пудра цукрова – 185 г
крохмаль – 1 ст. л.
вершки жирні-360 г

ГОТУВАТИ:
Молоко потрібно довести до кипіння. Жовтки збиваємо з крохмалем і кладемо ваніль. Далі до яєць акуратно додаємо молоко, постійно помішуючи суміш. Потім ставимо каструлю на вогонь і варимо на невеликому вогні (крем постійно потрібно заважати) до загустіння.

Готовий крем прибираємо з плити. Якщо у вас випадково утворилися грудочки, то можна протерти суміш через сито або збити блендером до отримання однорідної консистенції. Далі додаємо цукрову пудру і гарненько перемішуємо. На цьому етапі вам потрібно проконтролювати солодкість вашого крему.

При необхідності ще додати пудри. Не забувайте про те, що ми ще будемо додавати вершки, а вони не солодкі. Крем повинен повністю охолонути. В окремому посуді збиваємо вершки до пишної маси. Декількома порціями поступово додаємо вершки в крем.

Обережно перемішуємо. Ось і готовий наш “Пломбір”. Крем виходить дуже смачний, повітряний і ніжний. Він цілком може бути самостійним десертом. Особливо хороший крем в жаркий літній час.

Легкість крему надають саме вершки. Його можна використовувати і для приготування тортів, кошиків. А ще цей ніжний крем» пломбір ” заморожують і подають в якості морозива. Виходить дуже смачно.

Вершковий пломбір

ГОТУВАТИ:

молоко-0,25 л.
масло вершкове – 1/2 упаковки
1 склянка цукру
яйця-3 шт.
ванілін
крохмаль кукурудзяний – 3 ст. л.
вершки 33-35% – 300 мл

ЩО ПОТРІБНО:

Молоко необхідно підігріти, додати в нього жовтки, перемішані з кукурудзяним крохмалем. Добре перемішати всі компоненти і доведемо до кипіння суміш. При цьому не забуваємо весь час заважати масу.

Повинен вийти досить густий крем. Його потрібно охолодити. І тільки після цього в нього можна буде додавати збите з цукром масло вершкове. Отриману масу потрібно не просто перемішати, а гарненько збити.

Для приготування крему вершки повинні бути охолодженими. В окремій дуже холодному посуді збиваємо їх. А потім акуратно додаємо в заварний крем і перемішуємо.

Вершковий крем» пломбір ” для торта виходить дуже ніжним, з характерним смаком. Він добре просочує коржі. В результаті десерт виходить просто чудовим. Даний крем підійде для різних коржів: бісквітних, пісочних, листкових.

Пломбір для торта «Наполеон»

Для приготування» Наполеона ” підійде будь-який з вищеописаних кремів. Але є ще один чудовий крем»пломбір”. Особливість його полягає в тому, що для його приготування використовують морозиво пломбір.

ЩО ПОТРІБНО:

масло вершкове – 300 – 320
морозиво пломбір-620 г
1 літр молока
цукор-1,5-2 склянки
яйця-2 шт
ваніль

ГОТУВАТИ:

Змішаємо яйця з цукром і дуже м’яким пломбіром, додамо борошно і ваніль. В окремій каструлі доведемо до кипіння молоко. Потім додамо в нього раніше приготовлену суміш. Варимо крем до загустіння, але ні в якому разі не даємо йому закипіти.

Як тільки суміш придбає потрібну консистенцію, прибираємо її з вогню і даємо охолонути. Далі в крем додаємо масло і збиваємо його міксером. Маса повинна вийти легкою і однорідною.

Тепер можна наносити на коржі «Наполеона» готовий «Пломбір». Крем прекрасно просочить коржі. Вам неодмінно сподобається результат.

Крем-пломбір для капкейків

Ще один чудовий рецепт» пломбіру ” на основі сметани. Ви навіть не уявляєте, скільки чудових солодких страв можна приготувати, використовуючи крем «пломбір».

Рецепти його такі, що вони чудово підходять не тільки для тортів, але і для багатьох інших десертів, в тому числі і для капкейков.

ЩО ПОТРІБНО:

сметана (не менше 20% жирності) – 0,5 л.
цедра одного лимона (за бажанням).
борошно-3 ст. л.
яйця-2 шт.
цукор – 190 г
масло вершкове – 1,5 пачки
ваніль або ванільний цукор

ГОТУВАТИ:

Змішаємо сметану з яйцями, додамо ванільний цукор або ваніль, борошно. Отриману суміш поставимо на водяну баню. Крем потрібно варити, не перестаючи заважати, до густого стану. Як тільки маса досягне потрібної консистенції, її потрібно прибрати з вогню і дати їй можливість охолонути.

Збити в окремій каструлі масло, а потім обережно додати його в остиглий до того часу крем. Всю масу знову гарненько збити. Ось і готовий наш “Пломбір”. Крем має смак, добре знайомий нам з дитинства.

ТОП Кулінар - Кулінарний блог