12 простих і смачних супів щавеля з яйцем

Густий, насичено -зелений і з приємною кислинкою, щавлевий суп з яйцем просто не залишає байдужих. Це беззастережно одне з найцікавіших перших страв кухні. І ми вже підготували для тебе 12 відмінних рецептів!

1. Класичний щавлевий суп з яйцем і куркою

Неймовірно смачний, ситний і корисний.

Тобі знадобиться: 80 г щавлю, 4 картоплини, 300 г курки, 50 г моркви, 20 г цибулі, 3 яйця, зелень, спеції.

Приготування: Наріж курку на частини і відвари до готовності близько 30-40 хвилин. Обсмаж подрібнену цибулю з тертою морквою до м’якості. Відправ в бульйон картоплю, а через 15 хвилин – зажарку.

Ще через пару хвилин додай рубаний щавель і спеції. А потім тонкою цівкою даси збиті яйця, постійно помішуючи. Дай супу прокипіти ще трохи, щоб яйце зчепилося, і зніми з вогню.

2. Щавлевий суп з капустою і яйцем

Для наваристого бульйону використовуй м’ясо на кістці.

Тобі знадобиться: 300 г м’яса, 3 картоплини, 250 г капусти, 100 г щавлю, 3 яйця, 1 цибулина, спеції.

Приготування: Відвари м’ясо до готовності і додай в киплячий бульйон нашатковану капусту. Через 10 хвилин додай нарізану кубиками картоплю, і ще через 10 – злегка обсмажену цибулю і подрібнений щавель. Коли картопля остаточно звариться, даси суп збиті яйця, приправ, добре перемішати і зніми з вогню.

3. Щавлевий суп з яйцем і м’ясом

Радимо вибирати не дуже жирний шматок яловичини або свинини.

Тобі знадобиться: 400 г м’яса, 1 пучок щавлю, 2 картоплини, 1 цибулина, 1 морква, 3 яйця, 1 пучок зелені.

Приготування: Відвари м’ясо до м’якості близько години, і відправ туди картоплю. Обсмаж цибулю з морквою близько 10 хвилин і теж пішли в каструлю. Дрібно наріж щавель і зелень, і додай в суп, коли всі овочі зваряться. Наріж варені яйця дрібним кубиком і додай в готову страву.

4. Щавлевий суп з фрикадельками і яйцем

Особливо смачно виходить зі змішаним домашнім фаршем.

Тобі знадобиться: 200 г фаршу, 2 картоплини , 1 морква, 1 цибулина, 0,5 перцю, 200 г щавлю, 50 г рису, 2 яйця, спеції.

Приготування: Відвари картоплю в киплячій воді близько 10 хвилин, а за цей час обсмажити цибулю з морквою і перцем. Відправ зажарку в каструлю і продовжуй варити ще 10 хвилин.

Змішай варений рис з фаршем і спеціями, сформуй фрикадельки, виклади їх в киплячий бульйон, і знову залиш на 10-15 хвилин. Подрібни щавель, додай в суп, приправ, а через 10 хвилин даси збиті яйця, перемішати і зніми з вогню.

5. Щавлевий суп з яйцем і галушками

Два яйця з трьох відвари заздалегідь.

Тобі знадобиться: 100 г щавлю, 300 г курки, 3 картоплини, 1 цибулина, 1 стебло селери, 3 яйця, 3 ст.л. борошна, спеції.

Приготування: Звари курячий бульйон, і відправ в нього всі овочі, нарізані кубиком. Змішай сире яйце з борошном, спеціями і парою ложок бульйону, щоб вийшло тісто трохи густіше, ніж на оладки.

Ложкою виклади невеликі галушки в киплячий суп і провари все разом під кришкою ще 20 хвилин. Додай рубаний щавель і спеції, а через 10 хвилин зніми суп з вогню і поклади дрібно нарізані варені яйця.

6. Щавлевий суп з яйцем і шпинатом

 Ще більше зелені для її любителів.

Тобі знадобиться: 150 г шпинату, 200 г щавлю, 1 пучок зелені, 1 пучок зеленої цибулі, 2 яйця, 2 картоплини, 1 цибулина.

Приготування: Постав картоплю варитися в бульйоні або воді, за цей час дрібно нашаткуй всю зелень і обсмажити цибулю. Відправ цибулю в бульйон, а коли картопля звариться – туди ж пішли і зелень. Ще через пару хвилин даси суп збиті яйця, помішуючи, трохи потримай суп на вогні і вимкни плиту.

7. Щавлевий суп з яйцем і кропивою

Чудовий літній рецепт з молодою кропивою.

Тобі знадобиться: 2 л бульйону, 1 морква, 1 цибулина, 4 картоплини, 80 г щавлю, 40 г кропиви, 2 яйця, спеції.

Приготування: Наріж цибулю, моркву і картоплю кубиками, залий бульйоном і вари майже до готовності близько 15 хвилин. Подрібни кропиву і щавель, додай в суп, і залиш ще на 3 хвилини. Збий яйця, даси киплячий бульйон тонкою цівкою, гарненько перемішати і в самому кінці додай спеції. Готово!

8. Щавлевий суп з яйцем і сиром

Щавлевий суп з плавленим сиром – досить оригінальна інтерпретація класичного рецепту.

Тобі знадобиться: 1 пучок щавлю , 3 яйця, 3 картоплини, 1 цибулина, 1 морква, 1 плавлений сирок, 100 г рису, спеції.

Приготування: Відвари яйця в круту, а картопля і промиті рис залий водою і провари 10 хвилин. Додай до них подрібнену цибулю і моркву, а через 7 хвилин – рубані яйця і плавлений сир. Коли сир зовсім розплавиться, додай щавель, провари суп ще 5 хвилин і дай настоятися під кришкою.

9. Щавлевий суп з томатами і яйцем

Щось середнє між червоним і зеленим борщем.

Тобі знадобиться: 1 л бульйону, 100 г щавлю, 5 картоплин, 2 помідора, 2 цибулини, 1 морква, 4 яйця, спеції.

Приготування: Відвари картопля в бульйоні до готовності, і окремо звари яйця. Обсмаж цибулю з морквою до золотистого, додай помідори і пару хвилин протушкуй під кришкою.

Виклади зажарку до картоплі, а ще через кілька хвилин додай подрібнений щавель. Коли суп остаточно звариться, зніми його з вогню, поклади нарізані кубиками варені яйця і приправ за смаком.

10. Щавлевий суп з яйцем і рисом

З булгуром або гречкою теж вийде відмінно!

Тобі знадобиться: 300 г м’яса, 1 пучок щавлю, 2 яйця, 2 картоплини, 1 цибулина, 4 ст.л. рису, 1 морква, 1 стебло селери.

Приготування: Відвари бульйон до готовності, додай туди картоплю і рис, і залиш варитися. Дрібно наріж і обсмажити цибулю з морквою і селерою. Коли картопля буде готова, відправ в суп засмажку і рубаний щавель. А ще через пару хвилин тонкою цівкою даси збиті яйця, перемішати і зніми каструлю з вогню.

11. Щавлевий суп з пшоном і яйцем

Для бульйону прекрасно підходять курячі гомілки або стегна.

Тобі знадобиться: 350 г курки, 1 морква, 1 перець, 300 г щавлю, 200 г картоплі, 1 цибулина, 50 г пшона, 3 яйця.

Приготування: Відвари курку 30 хвилин після закипання, дістань з бульйону і роздягли на шматочки. У бульйон виклади картоплю з промитими пшоном, і постав варитися майже до готовності.

Приготуй легку зажарку з цибулі, моркви і перцю, і теж пішли її в суп. Через пару хвилин додай рубаний щавель, і провари все разом до готовності. В самому кінці даси збиті яйця і гарненько перемішати.

12. Щавлевий суп з яйцем і вермішеллю

Щавель, вермішель-павутинка, яйце і нічого зайвого!

Тобі знадобиться: 1 л бульйону, 1 пучок щавлю, 2 яйця, 100 г вермішелі, зелень.

Приготування: Додай в киплячий бульйон дрібно рубаний щавель і вермішель, і відвари до її готовності. Збий яйця виделкою і даси каструлю тонкою цівкою, постійно помішуючи. Через 2 хвилини зніми суп з вогню, посип зеленню і дай настоятися.

Підписуйтесь на канал
ТОП Кулінар - Кулінарний блог