3 правила, щоб сметана перетворилася у найсмачнішу соус, а не згорнулася при гасінні

3 правила, щоб сметана перетворилася у найсмачнішу соус, а не згорнулася при гасінні3 правила, щоб сметана перетворилася у найсмачнішу соус, а не згорнулася при гасінні

Кожна господиня знає про те, що при гасінні сметана, може згорнутися і втратити свої смакові та естетичні якості. Багатьом господаркам напевно доводилося готувати зі сметани смачний соус. Адже якщо його правильно приготувати, то соус стане прекрасним доповненням до будь-якої страви. Особливо смачними виходять тушковані в ньому: курка, м'ясо, риба і гриби.

Як же зробити так, щоб сметана не згорнулася при приготуванні? Насправді відповідь досить проста. Існує три простих правила, яких слід дотримуватися під час приготування страв зі сметаною при гасінні.

правило перше

При виборі молочного продукту слід приділити увагу його жирності. Сметана повинна бути 25-30%. В крайньому випадку, 20%. Але якщо взяти продукт з меншим рівнем жирності, то ніякого соусу не вийде. Крім того, не можна використовувати несвіжу сметану.

правило друге

Для соусу не повинна використовуватися холодна сметана. Різкий перепад температури буде згубний для молочного продукту. Тому перед початком приготування страви сметану слід дістати з холодильника за кілька годин. Щоб вона зігрілася до кімнатної температури.

правило третє

3 правила, щоб сметана перетворилася у найсмачнішу соус, а не згорнулася при гасінні

Нарешті, приготування смачного соусу неможливо без додавання в неї спеціального інгредієнта. Мова йде, звичайно ж, про крохмалі, який сприяє загусанню продукту. Досить буде однієї столової ложки. Однаково добре підійде як кукурудзяний, так і картопляний крохмаль.

Готуйте з любов'ю дотримуючись правил, і тоді будь-яку страву вийде смачним і дуже апетитним!

Удачі в приготуванні і смачного!

Підписуйтесь на канал
ТОП Кулінар - Кулінарний блог