Простий і швидкий рецепт смачного сирно-ягідного рулету з лаваша

Зазначене нижче кількість продуктів розраховано на рулет, завдовжки 28 сантиметрів. Готується такий десерт в міні печі. Якщо Ви плануєте, рулет іншої величини, значить, потрібно буде підкоригувати кількість використовуваних продуктів.

1

Ягоди вибираємо будь-які. Підійде як свіжі, з кислинкою, так і заморожені.

підготуємо:

  • Чорна смородина – 350 грам
  • 5% сир – 300 грам
  • Яйце – одна одиниця
  • Лаваш – 180 грам
  • 40-60 грам сметани або йогурту (низький відсоток жирності) – при необхідності
  • Один грам ваніліну
  • 50 грам цукру (25 грам знадобиться для начинки, а решта 25 грам – для посипання ягід) або орієнтуємося на свій смак.

рецепт:

Як Ви ставитеся до рулетів, на стільки частин і ділимо лаваш. Я роблю два рулету.

Відокремте жовток від білка.

Тепер приготуємо наповнення для нашого десерту. Ретельно змішуємо між собою сир, цукор, білок і ванілін. Сирна маса повинна мати кремоподібну структуру, щоб вона рівномірно лягала на лаваш. Якщо сирна маса сухувата, додайте сметану або йогурт, хто як любить

Сир слід наносити досить тонко, краю залишаємо недоторканими. Зверху розподіляємо ягоди, які в свою чергу присипаємо цукром, а потім і крохмалем. Завдяки крохмалю, смородина не пустять сік. Він законсервується всередині.

Screenshot_1

Тепер скручуємо лаваші. Потім перекладаємо на деко і змащуємо яєчним жовтком. Це зробить Ваш рулет хрустким, а тісто не розм'якне і надовго збереже сухість.

Screenshot_2

Готуємо десерт, встановивши температурний режим духовки 180 градусів, до отримання красивою скоринки. Це займе у Вас максимум півгодини.

Screenshot_3

Рулети залишаємо в духовці до охолодження. Це необхідно для того, щоб ягідний сік не витікав, коли Ви будете нарізати десерт.

Screenshot_4

ТОП Кулінар - Кулінарний блог