Як згустити рідке варення для начинки в випічці

У цьому способі немає крохмалю, і не потрібно довго стояти біля плити.

Трапляється, що залишається трохи варення, яке вже ніхто не буде їсти. Тоді йому саме час стати начинкою для смачних пиріжків або булочок. Але повидло частенько залишає межі здоби, тому кожен вигадує свій рецепт, як зробити повидло менш текучим.

Як згустити рідке варення для начинки в випічці

При бажанні порадувати близьких булочками з начинкою, в повидло і варення я завжди кладу цедру апельсинів або лимонів – для аромату. У мене є запаси замороженої цедри, до речі, вона мені більше подобається, ніж свіжа.

Мій спосіб зробити варення густішим:

Варення необхідно трохи підігріти, додати манну крупу. На 200 мл варення у мене йде 1 чайна ложка. Все добре перемішати і залишити на 20 хвилин. Далі суміш я доводжу до кипіння і протягом 2 хвилин варю. Після цього остуджують, варення готове!

Тут у мене суміш апельсинів і лимонів, подрібнених разом з цедрою і соком. На весь обсяг знадобилося близько 1 столової ложки манки.

Така начіночку ідеальна для пирогів і рогаликів, і ніколи не витече при приготуванні.

Як згустити рідке варення для начинки в випічці

Хто переживає з приводу присмаку манки, поспішаю вас заспокоїти: смаку немає ніякого, і манку неможливо визначити візуально. А випічка виходить дуже ніжна, приємна на смак, особливої пікантності додає цедра апельсинів.

Сподіваюся, моя порада припаде до душі, і зробить випічку ще смачніше і красивіше.

ТОП Кулінар - Кулінарний блог